Výpis nabídek
15
15
15
6 731 058 Kč
(85 203 Kč / m²)
Prodej
3+kk
79 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+kk
plocha
79 m²
koupelny
Popis
Přízemní apartmán s vlastní terasou - centrum San Pedro de Alcántara
Komfort, kvalita a výjimečná poloha v Edificio Arquillo II
S potěšením vám předs...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Dlažba
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
140 dní
Aktualizováno:
31 dní