SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 823 996 Kč
(196 800 Kč / m²)
Prodej
3+kk
55 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti3+kk
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Okouzlující byt s vynikajícím investičním potenciálem v centru Marbelly Centro, který se nachází na nábřeží s nádherným výhledem na moře.

Nezařízený
Stáří nabídky: 154 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA