Výpis nabídek
26
26
26
36 692 772 Kč
(265 890 Kč / m²)
Prodej
5+kk
138 m²
Calle Antonio Machado, Marbella
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+kk
plocha
138 m²
koupelny
Popis
Nový vývoj: [Lůžka: 3 - 4] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 103,00 m2 - 151,00 m2].
Nová rezidence apartmánů se 3 ložnicemi a penthousů se 4 ložnicem...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
156 dní
Aktualizováno:
5 dní