SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 965 169 Kč
(93 708 Kč / m²)
Prodej
2+1
85 m²
Manilva

místnosti2+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated in the heart of Manilva, this middle floor apartment offers a comfortable living space just steps from local shops, schools, and the beach. T...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Manilva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba