SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 899 320 Kč
(82 285 Kč / m²)
Prodej
2+1
96 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

místnosti2+1
plocha96 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant Ground Floor Apartment in Duquesa, Manilva !!!Payment for purchases can only be made by bank transfer to Russia or a third country outside the...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home