SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 229 571 Kč
(64 563 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

místnosti2+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ground Floor Apartment, La Duquesa, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 81 m2, Terrace 21 m2. Setting : Close To Shops, Close To Sea, Urbani...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home