SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 280 480 Kč
(86 328 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
Calle Mijas, Manilva

místnostiAtypický
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is a charming studio apartment in the centre of Sabinillas, situated amongst the shops, supermarkets, tapas bars of the bustling village, and of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Calle Mijas, Manilva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home