Výpis nabídek
21
21
21
7 738 549 Kč
(77 385 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Calle de Benalmádena, Manilva
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
100 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Flat For sell in San Luis De Sabinillas in Málaga
¡Vive el Sueño Mediterráneo! En venta un Exclusivo piso en segunda línea al Mar ¡No dejes escapar...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Výtah
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
83 dní
Aktualizováno:
83 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle de Benalmádena, Manilva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
CSPISOS
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
CSPISOS
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce