SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 415 579 Kč
(84 784 Kč / m²)
Prodej
3+1
229 m²
carrer del Torrent de na Llebrona, Manacor

místnosti3+1
plocha229 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Willkommen in Ihrem neuen Traumzuhause auf Mallorca! Diese hochmoderne, luxuriöse Erdgeschoss-Wohnung in einem exklusiven Appartement-Komplex bietet a...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaDřevěná podlahaVanaSprchový koutSamostatné wcOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeKrbPodlažíVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 274 dní
Aktualizováno: 274 dní

Lokalita

carrer del Torrent de na Llebrona, Manacor
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FIRST MALLORCA