Výpis nabídek
11
11
11
4 176 513 Kč
(46 927 Kč / m²)
Prodej
4+1
89 m²
AVENIDA BARCELONA, Malgrat de Mar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
89 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
¿Buscas una inversión inteligente hoy para disfrutarla mañana?
Presentamos este magnífico piso de 4 dormitorios en la codiciada Avinguda Barcelona d...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
101 dní
Aktualizováno:
11 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
AVENIDA BARCELONA, Malgrat de Mar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Les Santes
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Les Santes
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce