SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
30 886 058 Kč
(259 547 Kč / m²)
Prodej
3+kk
119 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti3+kk
plocha119 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

NOVÁ ÚROVEŇ LUXUSU - MEZI GOLFEM A MOŘEM | SOUL MARBELLA

Tento výjimečný přízemní apartmán je víc než jen nemovitost - je to životní styl v jedné z n...

Nezařízený
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA