SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 738 607 Kč
(176 925 Kč / m²)
Prodej
1+1
72 m²
Calle Císter, Málaga

místnosti1+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ejendomme i CísterBoliger klar til indflytning i det historiske centrum af Málaga. Færdigbygget og fuldt leveret. Et eksklusivt sæt bestående af 9 bol...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle Císter, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Rivera Estates