SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
58 802 242 Kč
(223 583 Kč / m²)
Prodej
5+kk
263 m²
Plaza de la Marina, Málaga

místnosti5+kk
plocha263 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tento zbrusu nový byt se nachází v 15. patře nedávno dokončené emblematické budovy Málaga Towers.
Nachází se v první linii pláže a s nádherným panoram...

Nezařízený
Stáří nabídky: 34 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Plaza de la Marina, Málaga

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA