SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 379 935 Kč
(271 732 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Paseo Salvador Rueda, Málaga

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Imagine waking up every morning with the Mediterranean as your personal horizon, where the first rays of sunlight bathe every corner of a home renovat...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Paseo Salvador Rueda, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES