SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
52 221 410 Kč
(454 099 Kč / m²)
Prodej
5+1
115 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti5+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

City apartment Málaga presents an opportunity for refined beachfront living blended with everyday functionality. This well-designed residence offers n...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 38 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International