SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 487 044 Kč
(129 236 Kč / m²)
Prodej
3+1
174 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti3+1
plocha174 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This beautiful property on the Costa del Sol is the perfect place to call home. Discover this exceptional fully renovated penthouse located in the pre...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home