SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
51 026 739 Kč
(162 506 Kč / m²)
Prodej
3+1
314 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti3+1
plocha314 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This Luxury Penthouse is located at the heart of The Golden Mile, in a gated complex with only 47 apartments, with 24-hour security and beautiful comm...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home