SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 266 740 Kč
(81 046 Kč / m²)
Prodej
3+1
102 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti3+1
plocha102 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the best of Costa del Sol living with this charming three-bedroom ground-floor apartment in the beautiful sought after gated complex Eagle ...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home