SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 986 063 Kč
(162 629 Kč / m²)
Prodej
2+1
86 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti2+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This beautifully renovated two-bedroom, two-bathroom apartment in Mirador La Quinta offers an ideal blend of contemporary comfort and impressive surro...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home