SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
108 134 328 Kč
(259 315 Kč / m²)
Prodej
4+1
417 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti4+1
plocha417 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exceptional Triplex Apartment with Private Pool – Benalús, Marbella Experience the ultimate in luxury living with this stunning duplex apartment in th...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home