SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 152 204 Kč
(135 733 Kč / m²)
Prodej
3+1
119 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

místnosti3+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spectacular Corner Apartment for Sale in the Prestigious Golden Mile, Urbanisation Los Pinos de Nagüeles – Marbella Seize this outstanding opportunity...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home