SUPA24
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled, přirozené světlo
38 636 760 Kč
(192 223 Kč / m²)
Prodej
3+1
201 m²
Málaga

místnosti3+1
plocha201 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beachfront Apartment with Panoramic Sea Views in Torremolinos, Malaga
Located in Los Álamos, one of the most sought-after beachfront areas of Torremol...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPodlažíPřirozené světloTerasa

Ostatní
Stáří nabídky: 85 dní
Aktualizováno: 38 dní

Lokalita

Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE