SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 246 031 Kč
(141 270 Kč / m²)
Prodej
4+kk
115 m²
Calle Benahavís, Málaga

místnosti4+kk
plocha115 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

SVĚTLÝ BYT V PRVNÍM PATŘE PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI.
SKLÁDÁ SE ZE TŘÍ LOŽNIC A DVOU KOUPELEN S NÁDHERNÝM PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA MOŘE.

Nezařízený
Stáří nabídky: 108 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Calle Benahavís, Málaga

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA