Výpis nabídek
17
17
17
5 034 983 Kč
(83 916 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Calle Antonio Luis Carrión, Málaga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
60 m²
koupelny
Flat For sell in Málaga in Málaga
HONORARIOS INCLUIDOS EN EL PRECIO. Este acogedor piso en planta baja se encuentra en una de las zonas más práctica...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Moderní styl
Přirozené světlo
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
132 dní
Aktualizováno:
99 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle Antonio Luis Carrión, Málaga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
CSPISOS
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
CSPISOS
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce