SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 841 439 Kč
(97 440 Kč / m²)
Prodej
4+kk
101 m²
Plaza de la Marina, Málaga

místnosti4+kk
plocha101 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Jedinečná příležitost, nemovitost v centru Malagy, ve čtvrti La Victoria, jedné z nejhistoričtějších a nejtradičnějších částí města.

Nezařízený
Stáří nabídky: 155 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Plaza de la Marina, Málaga

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA