SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 686 226 Kč
(116 194 Kč / m²)
Prodej
4+kk
135 m²
Calle Fuengirola, Málaga

místnosti4+kk
plocha135 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Výborný byt na 2. linii pláže, pár metrů od moře, v jednom z nejlepších míst ve Fuengirole, je to určitě nejvyhledávanější oblast k bydlení, je to blí...

Nezařízený
Stáří nabídky: 152 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Calle Fuengirola, Málaga

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA