SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 878 920 Kč
(192 223 Kč / m²)
Prodej
4+1
67 m²
Calle de Silva, Madrid

místnosti4+1
plocha67 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidad en pleno centro de Madrid. Vivienda situada en Calle de Silva 18, una de las ubicaciones más demandadas del centro, a escasos pa...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Calle de Silva, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Asset Management, Investment & Property