SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
57 712 141 Kč
(297 485 Kč / m²)
Prodej
3+1
194 m²
Calle de Santa Brígida, Madrid

místnosti3+1
plocha194 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Lucas Fox presents this fully renovated apartment in an exclusive area of ​​the Justicia neighbourhood in Madrid. The property is located in a classic...

Ostatní
Stáří nabídky: 23 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Calle de Santa Brígida, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Madrid