SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 500 032 Kč
(134 616 Kč / m²)
Prodej
2+1
130 m²
Calle de Santa Brígida, Madrid

místnosti2+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in the sought-after Justicia neighbourhood , one of Madrid's most desirable areas thanks to its vibrant atmosphere, cultural attrac...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Calle de Santa Brígida, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Madrid