SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
45 243 001 Kč
(320 872 Kč / m²)
Prodej
2+1
141 m²
Calle de Santa Brígida, Madrid

místnosti2+1
plocha141 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beautifully renovated 141 m² 2-bedroom, 2-bathroom luxury home on the fourth floor of a classic building on a quiet street in Justicia, Madrid. The ho...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Calle de Santa Brígida, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Madrid