SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
43 628 552 Kč
(431 966 Kč / m²)
Prodej
Atypický
101 m²
Calle de Lagasca, Madrid

místnostiAtypický
plocha101 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusiva vivienda de 136 m² en proyecto boutique de 4 residencias – Barrio de SalamancaPresentamos una oportunidad única de adquirir una vivienda de ...

Zařízený
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 57 dní

Lokalita

Calle de Lagasca, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Artem Real Estate