Výpis nabídek
23
23
23
20 663 770 Kč
(313 087 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
Calle de Atocha, Madrid
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
66 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Es gibt Immobilien, die einmal auf den Markt kommen. Dies ist eine davon.
Vollständig renovierte Luxuswohnung am Paseo del Prado mit einer Privatte...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Samostatné wc
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
60 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle de Atocha, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.