SUPA24
Dům a okolí
Ostatní; dřevěná podlaha, po rekonstrukci, přirozené světlo
Kuchyně; přirozené světlo, dřevěná podlaha, po rekonstrukci
12 878 177 Kč
(181 383 Kč / m²)
Prodej
2+1
71 m²
CALLE BRAVO MURILLO, Madrid

místnosti2+1
plocha71 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Call code: 105

Renovated 2-bedroom apartment located on Bravo Murillo Street, in the Tetuán district, one of the most dynamic and commercial areas of...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPřirozené světloPo rekonstrukciModerní stylPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

CALLE BRAVO MURILLO, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Boutique