Výpis nabídek
19
19
19
13 735 330 Kč
(171 692 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Calle de Guzmán el Bueno, Madrid
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
80 m²
koupelny
Inversión patrimonial en Chamberí
En Sky Real Estate entendemos que hay viviendas que no se compran solo por lo que son hoy, sino por lo que represen...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
73 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calle de Guzmán el Bueno, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.