SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl, dřevěná podlaha
Koupelna; dlažba, po rekonstrukci, přirozené světlo
Kuchyně; moderní styl, dřevěná podlaha, po rekonstrukci, přirozené světlo
48 846 707 Kč
(384 620 Kč / m²)
Prodej
3+1
127 m²
CALLE GENERAL PARDIÑAS, Madrid

místnosti3+1
plocha127 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Century 21 presents this exclusive 189 m² (1,800 sq ft) apartment, located on the first floor of a classic 1970s building with an elevator and concier...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wcZařízenýChytrá zařízeníPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 80 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

CALLE GENERAL PARDIÑAS, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Gallery