Výpis nabídek
22
22
22
8 732 168 Kč
(106 490 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
CALLE SIERRA DE TORTEJADA, Madrid
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
82 m²
koupelny
2+
Flat For sell in Madrid in Madrid
¡Descubre esta moderna vivienda a estrenar en una ubicación privilegiada! Con una superficie de 82 metros cuadrado...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Moderní styl
Přirozené světlo
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
138 dní
Aktualizováno:
85 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
CALLE SIERRA DE TORTEJADA, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
Inmobiliaria Akris
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
Inmobiliaria Akris
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce