SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Obývací pokoj
Obývací pokoj
71 666 817 Kč
(253 240 Kč / m²)
Prodej
3+1
283 m²
CALLE LOPEZ DE HOYOS, Madrid

místnosti3+1
plocha283 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Coldwell Banker Unique presents this exclusive renovated 284 m² apartment on the second exterior floor of a recently restored classic building in the ...

Ostatní
Stáří nabídky: 137 dní
Aktualizováno: 93 dní

Lokalita

CALLE LOPEZ DE HOYOS, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate