SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, vysoké stropy
Obývací pokoj
Obývací pokoj
45 218 677 Kč
(434 795 Kč / m²)
Prodej
2+1
104 m²
Calle de Núñez de Balboa, Madrid

místnosti2+1
plocha104 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Coldwell Banker Unique presents this elegant apartment located on the prestigious Núñez de Balboa street, right in the heart of the Barrio de Salamanc...

Ostatní
Stáří nabídky: 139 dní
Aktualizováno: 139 dní

Lokalita

Calle de Núñez de Balboa, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate