SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, vysoké stropy
Obývací pokoj
Obývací pokoj
33 932 251 Kč
(255 130 Kč / m²)
Prodej
2+1
133 m²
Calle de Jorge Juan, Madrid

místnosti2+1
plocha133 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Coldwell Banker Unique presents a fully renovated home, ready to move into, that combines contemporary design with the character of a classic property...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVysoké stropyDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičePo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 139 dní
Aktualizováno: 139 dní

Lokalita

Calle de Jorge Juan, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate