SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj
Obývací pokoj
56 132 524 Kč
(364 497 Kč / m²)
Prodej
4+1
154 m²
Calle de Castelló, Madrid

místnosti4+1
plocha154 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Coldwell Banker Unique presents this magnificent brand-new apartment located on Castelló Street, in the Castellana area. Situated on the first floor, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 137 dní
Aktualizováno: 137 dní

Lokalita

Calle de Castelló, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate