SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, vysoké stropy
Obývací pokoj
Obývací pokoj
91 163 693 Kč
(375 159 Kč / m²)
Prodej
4+1
243 m²
CALLE VELAZQUEZ, Madrid

místnosti4+1
plocha243 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Coldwell Banker Unique presents an extraordinary flat in the prestigious Barrio de Salamanca, Madrid. This exclusive property is located in the distin...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatné wcPřirozené světloPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 136 dní
Aktualizováno: 136 dní

Lokalita

CALLE VELAZQUEZ, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate