SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Obývací pokoj
Obývací pokoj
48 353 223 Kč
(374 831 Kč / m²)
Prodej
3+1
129 m²
CALLE GOYA, Madrid

místnosti3+1
plocha129 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Coldwell Banker Unique presents this exclusive apartment located on Goya Street, in the prestigious Salamanca neighborhood. Situated on the fourth flo...

Ostatní
Stáří nabídky: 137 dní
Aktualizováno: 137 dní

Lokalita

CALLE GOYA, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate