SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
107 026 454 Kč
(387 777 Kč / m²)
Prodej
4+1
276 m²
Calle de Trafalgar, Madrid

místnosti4+1
plocha276 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Coldwell Banker Unique brings you this exclusive luxury home in the heart of Chamberí, just a few steps from the emblematic Plaza de Olavide. This ele...

Ostatní
Stáří nabídky: 139 dní
Aktualizováno: 139 dní

Lokalita

Calle de Trafalgar, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Unique Real Estate