SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
114 202 701 Kč
(264 971 Kč / m²)
Prodej
4+1
431 m²
Calle de María de Molina, Madrid

místnosti4+1
plocha431 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Flat for sale in Madrid, with 431 m2, 4 rooms and 5 bathrooms, Storage room, Lift and Furnished.

Ostatní
Stáří nabídky: 319 dní
Aktualizováno: 319 dní

Lokalita

Calle de María de Molina, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ikami España