SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 261 473 Kč
(114 743 Kč / m²)
Prodej
2+1
72 m²
CALLE 12 - PP LOMAS DE RAME, Los Alcázares

místnosti2+1
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Los Alcázares, this residential complex offers a selection of 22 homes including apartments and penthouses. Designed f...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

CALLE 12 - PP LOMAS DE RAME, Los Alcázares
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home