SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 832 571 Kč
(122 412 Kč / m²)
Prodej
3+1
113 m²
Carrer de la Fira, Llucmajor

místnosti3+1
plocha113 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Lucas Fox presents this apartment with unobstructed views of a green area and the mountains in Llucmajor, Mallorca.

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Carrer de la Fira, Llucmajor
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Mallorca