SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 934 042 Kč
(127 629 Kč / m²)
Prodej
1+1
70 m²
Carrer de la Fira, Llucmajor

místnosti1+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Piso con vistas panorámicas y piscina comunitaria. Esta vivienda tiene una superficie de unos 70m² aprox. , salón comedor con cocina abierta, amueblad...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeDlažba

Ostatní
Stáří nabídky: 156 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Carrer de la Fira, Llucmajor
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BALEAR INVEST