SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 332 786 Kč
(27 125 Kč / m²)
Prodej
3+1
86 m²
CALLE SANT MIQUEL (DE), Llíria

místnosti3+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this beautifully renovated 3-bedroom apartment in the heart of Llíria, Valencia, priced at an attractive 96,000. This spacious 108m² home off...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

CALLE SANT MIQUEL (DE), Llíria
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Liberty Home