SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 495 472 Kč
(49 950 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Calle Rocinante, León

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Visita este maravilloso piso, de tres habitaciones amplias y un expectacular salón, con dos baños, balcón, y terraza.

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Calle Rocinante, León
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

María AVELLANEDA