SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 918 830 Kč
(59 568 Kč / m²)
Prodej
2+1
49 m²
Carrer Llibertat, l'Ametlla de Mar

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

FOR SALE CHARMING APARTMENT!
Discover your ideal corner in the charming fishing village of L'Ametlla de Mar! This beautiful apartment, located on the...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSprchový koutDřevěná podlahaVýhledTerasaPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Carrer Llibertat, l'Ametlla de Mar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad España